Co na to naši obchodní partneři?

Kristýna Poláčková, Directreal Doma

Kristýna Poláčková, Directreal Doma

Proč Vás v rámci Vašeho podnikání oslovil právě systém franšízy?

Franšíza je pro mě SPOLUPRÁCE. Ať už jako podpora ze strany majitele franšízové sítě anebo spolupráce mezi pobočkami. Je to společné myšlení, společná image, stejná filozofie, stejná pravidla.

Jaký je přínos franšízy pro Vás osobně?

Přínos franšízy pro mne osobně – Franšíza mi ušetřila čas získávání informací, zkušeností. Dostala jsem ověřené a fungující nástroje, díky nimž se kvalitně prodávají nemovitosti, vede tým lidí, vede kvalitní marketing pobočky. Nemusela jsem nic zkoušet a „ padnout na ústa“. Za další výhodu považuji i to, že v případě např. legislativní změny či nového druhu marketingu jsme na vše upozorněni. Proto v případě, že nezachytíme aktuální novinky, jsme na ně automaticky upozorněni.

Proč právě Directreal?

Directreal proto, protože je to slovenská značka, která je etablovaná na slovenském trhu už 9 let. Na začátku jsem chtěla být realitní makléř. Directreal jsem neznala, až když jsem začala pracovat v tomto systému. Zjistila jsem , v čem jsou jeho silné stránky: společnost je inovativní, lídrem na slovenském realitním trhu, má perspektivu i v budoucnosti a mohu jí věřit.

Hana Melová, Directreal Team

Hana Melová, Directreal Team

Proč Vás v rámci Vašeho podnikání oslovil právě systém franšízy?

Franšíza je jednoznačně nejlepší způsob podnikání, v tomto sektoru je bezpečná nejen pro majitele kanceláře, ale i pro klienty, franšíza má svoji filozofii, kterou je nutno respektovat a dodržovat. Hlavní výhodou je však síla sítě, síla marketingu, systémová opora v centrále.

Jaký je přínos franšízy pro Vás osobně?

Síla sítě jednoznačně, dobré doporučení z našich kanceláří v jiných městech. Párování obchodů a sdílení vědomostí a informací od kolegů.

Proč právě Directreal?

Určitě pro kvalitu práce a samozřejmě znalost trhu. Zaměřujeme se na kvalitu a ne na kvantitu, jako jiné konkurenční kanceláře. Další věcí je odlišnost v rámci služeb, které poskytujeme, máme mnohem širší záběr. Naši makléři se věnují realitní činnosti prioritně, ne z pozice vedlejšího příjmu jako u konkurence.

Mgr. Marian Ščambora, Directreal EXPERT

Mgr. Marian Ščambora, Directreal EXPERT

Proč Vás v rámci Vašeho podnikání oslovil právě systém franšízy?

V případě naší společnosti (MI Partners, s.r.o. z Košic), po rozhodnutí vstoupit do světa realit, jsme se začali zabývat analýzou podnikatelského prostředí a ekonomikou celého projektu. Od začátku (vzhledem k 15 leté zkušenosti v obchodě) jsme zvažovali dvě alternativy: samostatné budování společnosti nebo spojení se se silným, etablovaným partnerem, který má jasný cíl a "stejnou krevní skupinu". Vstupní investice u obou projektech byly z našeho pohledu srovnatelné, ale jméno a značku a např. i webovou stránku v kvalitě, kterou máme k dispozici dnes, bychom budovali a vyvíjeli několik let, atd. Rozhodnutí padlo pro franšízu. Následně jsme jednali s několika majiteli franšízových síti a nakonec rozhodla "stejná krevní skupina", ačkoli v té době Direct Real v Košicích téměř nikdo neznal.

Jaký je přínos franšízy pro Vás osobně?

Jednoznačně je to hlavně systém, značka a 24 hod. podpora v začátcích podnikání.

Proč právě Directreal?

Lidé a opět jen lidé. Nerozhodovali jsme se na základě ceny licence. Ne, že by to nebylo důležité, ale v našem případě rozhodlo nadšení, osobitost, jasné cíle, přiměřené sebevědomí, vstřícnost, slušnost, bez zbytečné arogance a nadutosti, podobná mentalita a poznání mentality slovenského podnikatelského prostředí na straně franšízora a po osobním seznámení se s pány Patakem a Barbuščákem, jsme se oba společníci MI Partners, stali Direct Real "pozitivní".

Juraj Tóth, Directreal LIVE

Juraj Tóth, Directreal LIVE

Directreal je / přímý prodej / a pro mě znamená profesionalitu, korektnost a serióznost. Directreal vznikl v době těsně před prasknutím realitní bubliny. S pohledu realitního makléře byla to nejtěžší doba kdy začít na realitním trhu. A právě díky zmíněné charakteristice se Directreal rozšiřuje na téměř 30 poboček po celém Slovensku. Tato první celoslovenská síť mi umožňuje téměř bezmeznou spolupráci v rámci celého Slovenska. Z mého pohledu jen silná značka / jako je DR / se prosadí v těžkém konkurenčním realitním trhu.

To, že profesionalita, korektnost a serióznost je nutná i v obchodě se mi vrací v podobě spokojených klientů a množství uskutečněných a zrealizovaných obchodů.

Právě proto jsem vstoupil do sítě Directreal, kde úspěšně působím od roku 2010.

Za zmiňované období jsem se stal 3-krát kancelář měsíce a 2-krát makléř měsíce. Vzhledem k těmto všem skutečnostem jsem s kolegou v září tohoto roku otevřel novou pobočku pod názvem Directreal Garant v Bratislavě v části Karlova Ves.