DirectHypo

DirectHypo je jedinečný produkt sítě DirectReal zaměřený na výběr nejvýhodnější formy financovaní bydlení.

V spolupráci se všemi českými bankami přinášíme klientům možnost vybrat si pro ně tu nejlevnější hypotéku. Klient si vybírá úvěr z nabídky celého hypotečního trhu, takže má jistotu, že jeho možnosti jsou prověřené v každé bance.

Hypoteční specialista dohlíží na celý proces od sbírání podkladů k žádosti, podání žádosti, podpisu úvěrových smluv až po načerpání úvěru. Celý proces probíhá jednoduše a spolehlivě. Pro klienty, ktoří už mají úvěrové certifikáty, jsme připravili zkoušku správnosti. Na základě certifikátu opět prověříme všechny banky.

Vždy se snažíme, aby měl klient možnost výběru. Ke každé nabídce přikládáme detailní popis úvěrových parametrů, protože nejen výška splátky je důležitá. Kromě toho jsou všechny hypotéky v programu DirectHypo pojištěné na 1. rok splácení. Tento benefit získají všichni klienti, ktoří kupují nemovitost v síti DirectReal. Také víme zabezpečit urychlené pojištění nemovitosti i s vinkulací. Průměrný čas na vyřízení úvěru je 2 až 3 týdny.

Všichni se snažíme svoji práci dělat co nejefektivněji. To platí i při výběru úvěru na bydlení. Jakákoliv ušetřená suma je důležitá. Vaše konečné rozhodnutí by mělo být výsledkem důkladného průzkumu všech možností. Radi Vám tyto možnosti ukážeme.